Tým našich překladatelů

Překladatelé v týmu/Tým překladatelů a tlumočníků italštiny.

Expresní překlady italského jazyka: 1 NS do 60 minut. Soudní tlumočnice a překladatelka pro italský jazyk. Rychlý kontakt na překladatelku ZDE.

Soudní tlumočník pro italský jazyk pro oblast Praha. Soudní překlady v potřebném rozsahu pro všechny běžné obory. Překlady dokladů z/do italštiny s ověřením. Soudní tlumočení před úřady a orgány.Kontakt na soudní tlumočnici ZDE.

PhDr.Ale Monati 

Překlady italského práva a zejména překlady z českého do italského práva. Odbornice na italské překlady právně-ekonomického charakteru, překlady smluv, prohlášení, certifikátů, studií, ekonomických studií, marketingových strategií a webových stránek do italského jazyka. Rychlý kontakt na překladatelku ZDE.

Dr. Lucia Francescon 

Překlad textů z angličtiny a češtiny do italštiny. Specializace: technika – zejména strojařská a stavební problematika (včetně výkresové dokumentace), technické manuály, normy, descripce, ISO certifikáty, průmysl (větší konstrukční, montážní a a technické celky).

Perfektní překlad webových stránek do italštiny. Rychlý kontakt na překladatele webových stránek do italského jazyka ZDE.

Bc. Luce Talchová 

Překlady a tlumočení z technologického a technického sektoru z/do italštiny. Jak pracuje dobrý tlumočník italštiny z hlediska profesionality odborné tématické i odborné tlumočnické.

Dr. Roberto Powell 

Roberto je IT specialista a překladatel anglicko-italského původu. Překládané jazyky: angličtina, italština, němčina. Jeho specializací jsou překlady a korektury italských textů technického a IT zaměření. S rozhodností se ujme textů, které si vyžadují být precizně lokalizovány do italského webového prostředí a to zejména vaše webové stránky propagující vaše služby, či produkty, kde si chcete být jisti, že se stránka nemine účinkem.

Perfektní překlad webových stránek do italštiny. Rychlý kontakt na překladatele webových stránek do italského jazyka ZDE.

Dr. Maria Girotti

Maria je precizní lingvistkou s absolutním citem pro český a italský jazyk. Sofistikované texty v překladu do jazyka jsou její osobní výsadou. Paní Girotti překládá obory jako právo, ekonomie, estetika, webové stránky českých firem s tendencí expandovat na italské trhy, nebo propagovat své služby, zboží prostřednictvím italského jazyka na italském a českém internetu pro italské klienty žijící v ČR.

John Powell

John je překladatel a architekt italsko – anglického původu. Žije ve svém rodném Grossetu a provádí překlady a korektury z italštiny do anglického jazyka.

Malý italsko-český slovníček: 

  • Přeložit text – Tradurre un testo
  • Právní – Legali
  • Technické – Technici/che
  • Montážní – Di montaggio
  • Překladatel a architekt – Traduttore e architetto
  • Překladatel a historik – Traduttore e storicista
  • Právní texty z italštiny – Testi legali dall´italiano