Rekordně krátký čas PŘEDÁNÍ OVĚŘENÉHO PŘEKLADU v listinné podobě / Praha 1

  • 23.3.2018

Překlady plných mocí, překlady maturitních vysvědčení – překlady zahraničních diplomů se soudním ověřením realizujeme na území Prahy 1. Termíny pro dodání soudního překladu: do italštiny: 1 pracovní den. Rychlý termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Ihned.

KRÁTKÉ ČASY v řádu hodin pro expresní vyhotovení listin a PŘEKLADU DIPLOMŮ

Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 12O minut) / překlad smluv s ověřením s ověřovacím razítkem realizujeme na území Plzně. Termíny pro dodání soudního překladu: 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Expresní a super-expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu: Ihned.

PŘEKLADY VÝPISŮ FRANCOUZŠTINA A NĚMČINA – CENTRUM PRAHY

Překlady výpisů (překlady francouzštiny, překlady němčiny, překlady výpisů do slovenštiny, překlady do holandštiny, překlady do arabštiny) rejstříku trestů, překlady obchodních smluv, překlady plných mocí s apostille realizujeme na území Děčína, Prahy (Praha 1, Praha 2, Vinohrady, Žižkov, Náměstí Míru, Náměstí Republiky, Národní Třída), Ústí nad Labem.. Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu: 1-2 pracovní dny. Rychlý termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Ihned.

Žádáte-li soudní překlad výpisů a listin dokladů z/do francouzštiny a němčiny, neváhejte nás kontaktovat ZDE. 

 

Zařazeno do témat: ,