Překlady rodných listů

  • 13.1.2023

Překlady rodných listů, realizujeme expresní nebo běžnou metodou. Expresní metoda může být měřitelná dodáním překladu v řádu několika málo hodin až 1 pracovního dne. Za řád hodin, je považována hodina až 1 dopoledne. 1 pracovní den, pak stejný den, jako objednání překladu listu. Další specialitou, jsou noční překlady a překlady s předáním během noci či k ránu v centru Prahy. Rodné listy, překládáme, do: angličtiny, němčiny, ruštiny, polštiny, holandštiny, slovenštiny, italštiny, španělštiny, francouzštiny, ukrajinštiny, chorvatštiny – překlad v centru Prahy a s donáškou.

Nejčastější překlady rodných listů

Překlady rodných listů provádíme: běžně, expresně, o víkendu, v noci – v různých jazykových kombinacích s češtinou či druhým cizím jazykem. Nejčastější jazyky v překladech rodných listů: ruština, angličtina, němčina, italština, polština, slovenština, arabština. Expresní překlad rodného listu, lze poptat telefonicky nebo E-mailovou cestou.

POSTUP PŘI PŘEKLADU RODNÉHO LISTU: 

  • akceptace ověřené kopie, nebo kopie obyčejné (rychlejší varianta/ověřené kopie, bude dodána až při svázání)
  • samotný bezchybný překlad z/do jazyka (jedná se o překlad, kde tlumočník garantuje jeho správnost a absolutní bezchybnost)
  • svázání dokumentu v kopii (tedy kopie již ověřené) a překladu (opatření doložkou ST a razítkem)

DALŠÍ NEJČASTĚJŠÍ PŘEKLADY

Žádáte-li překlad rodného listu s ověřením – kontaktujte nás prosím ZDE.

Zařazeno do témat: , ,